چرا نباید فالوور اینستاگرام بخرید؟

2 دلیل بزرگ برای افزایش فالوورهای اینستاگرام به روش صحیح

اخیراً در مورد اینکه اینستاگرام چقدر می‌تواند برای کسب و کار شما ابزاری شگفت‌انگیز باشد صحبت کرده‌ایم. اینستاگرام مملو از فرصت های بازاریابی است – از تبلیغات پولی گرفته تا IGTV تا پست های محصول.

با این حال، جلب توجه مردم فقط به اشتراک گذاری یک تصویر و جمع آوری لایک و فالوور نیست. شما باید زمانی را صرف تعامل با مردم و لایک کردن پست های دیگر کاربران کنید – زمانی که بسیاری از صاحبان کسب و کار ندارند.

مدیریت یک حساب کاربری تجاری در اینستاگرام یکی دیگر از وظایف موجود در لیست کارهای شماست که قبلاً مملو از جلسات، مهلت‌ها و پروژه‌ها است.

در زمان کوتاه، اشتباه بزرگی که بسیاری از کسب‌وکارها مرتکب می‌شوند، خرید فالوور یا تعامل اینستاگرام است.

اگر به فکر خرید فالوور اینستاگرام یا استفاده از ربات های اینستاگرام برای افزایش تعامل هستید، این کار را نکنید.

در اینجا 2 دلیل بزرگ برای جلوگیری از پرداخت هزینه برای فالوورهای اینستاگرام وجود دارد:

1. ربات های اینستاگرام انسان نیستند

ممکن است وسوسه انگیز به نظر برسد که دنبال کننده های اینستاگرام بخرید و ربات ها به طور خودکار نظر بدهند، مانند پست ها و اینستاگراممرها را به طور خودکار دنبال کنید.
If you cherished this article and you would like to obtain more info pertaining to حذف فالوورهای فیک generously visit the web page.
استفاده از ربات های اینستاگرام باعث می شود به نظر برسد که شما تعداد زیادی فالوور و نظرات دارید – اغلب در چند ساعت یا چند روز.

به عنوان مثال، یک ربات اینستاگرام می تواند نظر “عالی!” در هر پست با هشتگی که تعیین کرده اید و پوستر را دنبال کنید.

مشکل ربات های اینستاگرام این است که واقعی نیستند. آنها روبات هستند شما دنبال کنندگان خود را به طور ارگانیک با افرادی که واقعاً به خدمات یا محصول شما علاقه مند هستند افزایش نمی دهید و می توانید تعامل را فراموش کنید.

بسیاری از کاربران اینستاگرام نسبت به ربات های اینستاگرام عاقل هستند و کسی را که یک کامنت تک کلمه ای روی پست خود بگذارد فالو نمی کنند. اگر متوجه شوند که شما از ربات‌ها استفاده می‌کنید، ممکن است نسبت به برند شما واکنش منفی نشان دهند و باعث شوند سایر کاربران نیز به آن بپیوندند.

اینستاگرام تعداد زیادی از سایت‌ها و برنامه‌های اتوماسیون شخص ثالث مانند Instagress و PeerBoost را به دلیل نقض دستورالعمل‌های انجمن و شرایط استفاده از آنها بسته است، بنابراین استفاده از ربات‌ها حتی می‌تواند حساب شما را به خطر بیندازد.

ربات‌ها همچنین می‌توانند نظراتی بگذارند که منطقی نیستند و می‌توانند کاملاً بی‌حساس باشند، مانند “خیلی باحال!” در یک پست غم انگیز ربات ها زمینه گفتگو را درک نمی کنند، آنها به سادگی نظرات خود را بر اساس یک هشتگ اضافه می کنند.

2. خرید فالوور اینستاگرام یک تقلب بزرگ است

افزایش سریع تعداد خود با خرید فالوورهای اینستاگرام، به خصوص زمانی که می بینید چقدر ارزان است، می تواند فریبنده باشد – سایت هایی مانند Buzzoid به ازای هر 100 فالوور 3 دلار هزینه دریافت می کنند.

خوب، ابتدا: اگر دنبال کننده اینستاگرام بخرید، با شرایط استفاده اینستاگرام مخالف هستید.

اینستاگرام فالوورهای تقلبی را رصد می کند و حساب های آنها را حذف می کند، بنابراین احتمالاً در نهایت فالوورهای پولی خود را از دست خواهید داد و حساب اینستاگرام شما آسیب خواهد دید.

سایر مشکلات خرید فالوور اینستاگرام عبارتند از:

• باعث افزایش تعامل نمی شود زیرا ربات ها با محتوای شما درگیر نمی شوند.

• اعتبار برند شما را از بین می برد زیرا مخاطبان شما می بینند که تعداد فالوورهای زیادی دارید اما تعامل محدودی دارید.

هیچ راه آسانی برای افزایش فالوور اینستاگرام شما وجود ندارد. اگر از میانبر استفاده کنید، در معرض خطر تحریم شدن توسط اینستاگرام و از بین بردن شهرت خود هستید.

بهتر است محتوای جذابی ارسال کنید، با مردم تعامل داشته باشید و از هشتگ های مناسب برای جذب و حفظ مخاطبان خود استفاده کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *